Koko myyntitiimin tavoitat osoitteesta myynti@improvemedia.fi.
Mainonnanhallintaan ja aineistoihin liittyvissä asioissa käytä osoitetta aineisto@improvemedia.fi.
Julkaisija-asioissa ota yhteys publishers@improvemedia.fi.

Chief Executive Officer
Tuomas Suihkonen
tuomas.suihkonen@improvemedia.fi
050 567 6707

Operatiivinen johto
Laajemmat julkaisijayhteistyöt
Kaupalliset yhteistyöt
Sopimusasiat
Asiakkuudet

Account Manager
Karoliina Kupari
karoliina.kupari@improvemedia.fi
040 580 1873

Asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset

Account Manager
Elina Niskanen
elina.niskanen@improvemedia.fi
040 743 2820

Asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset

Nora Rantsi

Sales Trainee
Nora Rantsi
nora.rantsi@improvemedia.fi
040 036 3840

Suorat asiakkaat
Tarjoukset
Jodel-koulutukset

Head of Programmatic and Data
Ville Lahtinen
ville.lahtinen@improvemedia.fi
050 372 1095

Ohjelmallinen ostaminen ja ratkaisut
Mediatoimistoyhteistyö
Teknologiakumppanuudet ja kehitys
Data

Publisher Success Manager
Juuli Elonen
juuli.elonen@improvemedia.fi
050 324 3101

Julkaisijayhteistyö ja -kehitys
Tilitykset
Kampanjoiden trafikointi
Kampanjaseuranta

AdOps Specialist
Lari Sorvo
lari.sorvo@improvemedia.fi
040 739 3319

Kampanjoiden trafikointi
Kampanjaseuranta
Julkaisijatuki
Tilitykset

Head of Special Operations
Jesse Valli
jesse.valli@improvemedia.fi
050 363 0921

Ohjelmallisen myynnin kehitys
Teknologiaratkaisut ja -kehitys
Erikoisoperaatiot

Marketing Specialist
Laura Eriksson
laura.eriksson@improvemedia.fi
040 7023 881

Viestintä
Markkinointi

Finance Manager
Marika Von Wehrt
marika.vonwehrt@city.fi
0407416373

Talous
Laskutus
Julkaisijatilitykset

Laskutusosoite

Käytä aina ensisijaisesti verkkolaskua.

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite:
FI2281469710083154
Välittäjätunnus: DABAFIHH
Operaattori: Danske Bank
Aineistomuoto: Finvoice

Sähköpostiosoite

laskutus@improvemedia.fi

Postiosoite

Improve Media Oy
Kuortaneenkatu 1
00520 HELSINKI

Ota yhteyttä!

    Nimi*

    Sähköposti*

    Viesti