Improve Media yhteystiedot

Löydät kaikki Improve Media yhteystiedot alla olevalta listalta. Sivun lopusta löydät laskutusosoitteen ja laskutustiedot.

Koko myyntitiimin tavoitat osoitteesta myynti@improvemedia.fi.

Mainonnanhallintaan ja aineistoihin liittyvissä asioissa käytä osoitetta aineisto@improvemedia.fi. Kaikki aineisto-ohjeet löydät kootusti täältä.

Julkaisija-asioissa ota yhteys publishers@improvemedia.fi.

Improve Media yhteystiedot

Tuomas Suihkonen

Chief Executive Officer
Tuomas Suihkonen
tuomas.suihkonen@improvemedia.fi
050 567 6707

Operatiivinen johto
Laajemmat julkaisijayhteistyöt
Kaupalliset yhteistyöt
Sopimusasiat
Asiakkuudet

Karoliina Kupari

Account Manager
Karoliina Kupari
karoliina.kupari@improvemedia.fi
040 580 1873

Jodel-asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset (Jodel)

Product Manager
Ira Vihma
ira.vihma@improvemedia.fi
040 760 8115

Jodelin kaupalliset kanavat

Account Manager
Elina Niskanen
elina.niskanen@improvemedia.fi
040 743 2820

Ohjelmalliset asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset (IM-verkosto)

Nora Rantsi

Account Manager
Nora Rantsi
nora.rantsi@improvemedia.fi
040 036 3840

Jodel-asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset (Jodel)

Ville Lahtinen

Head of Programmatic and Data
Ville Lahtinen
ville.lahtinen@improvemedia.fi
050 372 1095

Ohjelmallinen ostaminen ja ratkaisut
Mediatoimistoyhteistyö
Teknologiakumppanuudet ja kehitys
Data

Julkaisijavastaava
Calle Andsten
calle.andsten@improvemedia.fi
050 438 4543

Julkaisijatuki
Tilitykset

AdOps Specialist
Lari Sorvo
lari.sorvo@improvemedia.fi
040 739 3319

Kampanjoiden trafikointi
Kampanjaseuranta
Julkaisijatuki
Tilitykset

Head of Special Operations
Jesse Valli
jesse.valli@improvemedia.fi
050 363 0921

Ohjelmallisen myynnin kehitys
Teknologiaratkaisut ja -kehitys
Erikoisoperaatiot

Marketing Specialist
Laura Eriksson
laura.eriksson@improvemedia.fi
040 7023 881

Äitiysvapaalla

Viestintä
Markkinointi

Chief Financial Officer
Marika Von Wehrt
marika.vonwehrt@city.fi
0407416373

Talous
Laskutus
Julkaisijatilitykset

Laskutusosoite ja laskutustiedot

Käytäthän aina ensisijaisesti verkkolaskua, kiitos.

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003726275555
Välittäjätunnus: 003721291126
Operaattori: Maventa
Aineistomuoto: Finvoice

Sähköpostiosoite

laskutus@improvemedia.fi

Postiosoite

Improve Media Oy
Kuortaneenkatu 1
00520 HELSINKI