Koko myyntitiimin tavoitat osoitteesta myynti@improvemedia.fi.
Koko mainonnanhallinnan tiimin tavoitat osoitteesta trafiikki@improvemedia.fi.

Kaupallinen johtaja
Tuomas Suihkonen
tuomas.suihkonen@improvemedia.fi
050 567 6707

Operatiivinen johto
Laajemmat julkaisijayhteistyöt
Kaupalliset yhteistyöt
Sopimusasiat
Asiakkuudet

Account Manager
Karoliina Kupari
karoliina.kupari@improvemedia.fi
040 580 1873

Asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset

Account Manager
Elina Niskanen
elina.niskanen@improvemedia.fi
040 743 2820

Asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset

Programmatic and Data Specialist
Ville Lahtinen
ville.lahtinen@improvemedia.fi
050 372 1095

Ohjelmallinen ostaminen
Diilit

Ad Ops & Programmatic Specialist
Juuli Elonen
juuli.elonen@improvemedia.fi
050 324 3101

Kampanjoiden trafikointi
Kampanjaseuranta
Julkaisijayhteistyö

Ad Ops and Programmatic Support
Lari Sorvo
lari.sorvo@improvemedia.fi
040 739 3319

Kampanjoiden trafikointi
Kampanjaseuranta
Julkaisijayhteistyö

Head of Ad Operations
Jesse Valli
jesse.valli@improvemedia.fi
050 363 0921

Kehitysprojektit
Julkaisijatilitykset
Tekniset projektit

Marketing Specialist
Laura Eriksson
laura.eriksson@improvemedia.fi
040 7023 881

Tilastot
Viestintä
Markkinointi

Finance Manager
Marika Von Wehrt
marika.vonwehrt@city.fi
0407416373

Talous
Laskutus
Julkaisijatilitykset

Toimitusjohtaja
Ilkka Lavas
ilkka.lavas@improvemedia.fi
040 099 7969

Laskutusosoite

Käytä aina ensisijaisesti verkkolaskua.

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite:
FI2281469710083154
Välittäjätunnus: DABAFIHH
Operaattori: Danske Bank
Aineistomuoto: Finvoice

Sähköpostiosoite

laskutus@improvemedia.fi

Postiosoite

Improve Media Oy
Kuortaneenkatu 1
00520 HELSINKI

Ota yhteyttä!

Nimi*

Sähköposti*

Viesti