Koko myyntitiimin tavoitat osoitteesta myynti@improvemedia.fi.
Koko mainonnanhallinnan tiimin tavoitat osoitteesta trafiikki@improvemedia.fi.

 

 

Kaupallinen johtaja
Tuomas Suihkonen
tuomas.suihkonen@improvemedia.fi
050 567 6707

Operatiivinen johto
Laajemmat julkaisijayhteistyöt
Kaupalliset yhteistyöt
Sopimusasiat
Asiakkuudet

Sales & Development Manager
Ira Vihma
ira.vihma@improvemedia.fi
040 760 8115

Tarjooman kehitys
Markkinointi
Asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset

Ad Operator
Calle Andsten
calle.andsten@improvemedia.fi

050 438 4543

Kampanjoiden trafikointi
Kampanjaseuranta
Julkaisijayhteistyö
Datapaketit
Deal ID:t

Head of Ad Operations
Jesse Valli
jesse.valli@improvemedia.fi
050 363 0921

Kehitysprojektit
Julkaisijatilitykset
Tekniset projektit

Myynnin ja Ad Operationsin tuki
Laura Eriksson
laura.eriksson@improvemedia.fi
040 7023 881

Myynnin tuki
Tilastot
Viestintä
Markkinointi

Finance Manager
Marika Von Wehrt
marika.vonwehrt@w3.fi
0407416373

Talous
Laskutus
Julkaisijatilitykset

Toimitusjohtaja
Ilkka Lavas
ilkka.lavas@improvemedia.fi
040 099 7969

Laskutusosoite

Käytä aina ensisijaisesti verkkolaskua.

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite:
FI2281469710083154
Välittäjätunnus: DABAFIHH
Operaattori: Danske Bank
Aineistomuoto: Finvoice

Sähköpostiosoite

laskutus@improvemedia.fi

Postiosoite

Improve Media Oy
Kuortaneenkatu 1
00520 HELSINKI