fbpx

 

 

Koko myyntitiimin tavoitat osoitteesta myynti@improvemedia.fi.
Koko mainonnanhallinnan tiimin tavoitat osoitteesta trafiikki@improvemedia.fi.

 

 

Kaupallinen johtaja
Tuomas Suihkonen
tuomas.suihkonen@improvemedia.fi
050 567 6707

Operatiivinen johto
Laajemmat julkaisijayhteistyöt
Kaupalliset yhteistyöt
Sopimusasiat
Asiakkuudet

Account Manager
Karoliina Kupari
karoliina.kupari@improvemedia.fi
040 580 1873

Asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset

Account Manager
Elina Niskanen
elina.niskanen@improvemedia.fi
040 743 2820

Asiakkuudet
Mediatoimistoyhteistyö
Tarjoukset

Ad Operator
Calle Andsten
calle.andsten@improvemedia.fi

050 438 4543

Kampanjoiden trafikointi
Kampanjaseuranta
Julkaisijayhteistyö

Head of Ad Operations
Jesse Valli
jesse.valli@improvemedia.fi
050 363 0921

Kehitysprojektit
Julkaisijatilitykset
Tekniset projektit

Marketing Specialist
Laura Eriksson
laura.eriksson@improvemedia.fi
040 7023 881

Tilastot
Viestintä
Markkinointi

Sales & Ad Ops Support
Minna Nurminen
minna.nurminen@improvemedia.fi
044 530 3193

Myynnin tuki
Ad Opsin tuki

Finance Manager
Marika Von Wehrt
marika.vonwehrt@city.fi
0407416373

Talous
Laskutus
Julkaisijatilitykset

Toimitusjohtaja
Ilkka Lavas
ilkka.lavas@improvemedia.fi
040 099 7969

Laskutusosoite

Käytä aina ensisijaisesti verkkolaskua.

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite:
FI2281469710083154
Välittäjätunnus: DABAFIHH
Operaattori: Danske Bank
Aineistomuoto: Finvoice

Sähköpostiosoite

laskutus@improvemedia.fi

Postiosoite

Improve Media Oy
Kuortaneenkatu 1
00520 HELSINKI